Xiaomi Redmi Note 14 Pro 4G edzett üvegfólia leírása
- Edzett, karcálló üveg
- 0,33 mm ultravékony kivitel
- Könnyű, egyszerű felhelyezés
- Törlő kendő a felhelyezéshez
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- 9H Szuper keménység
- Amennyiben a készülék kijelzője ívelt, abban az esetben a protektor csak a sík felületet fedi az optimális tapadás elérésének érdekében.
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 4G
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 4G edzett üvegfólia
Tervezés nélkül
2.990 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 4G edzett üvegfólia leírása
- Edzett, karcálló üveg
- 0,33 mm ultravékony kivitel
- Könnyű, egyszerű felhelyezés
- Törlő kendő a felhelyezéshez
- Tökéletesen illeszkedik a készülékre
- 9H Szuper keménység
- Amennyiben a készülék kijelzője ívelt, abban az esetben a protektor csak a sík felületet fedi az optimális tapadás elérésének érdekében.
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Telefonok, amikhez a termék használható
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 4G
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G
Annyira szép munka, végre olyat kaptam amit szerettem volna... Máshol sajnos silány munkát kaptam, sok pénzért. Nagyon tetszik ❤
Oláh SzilviaNagyon csúcs lett - full csajos! :) örökhála<3
Csenge Kiss-Búsimááádoooooom!!!!!!!!! :DD
Hanna SzabóVillámgyorsan elkészült a tokom a kisfiam képével, és a tervező használata is meglepően egyszerű volt, szupi az oldal! :)
Orsolya Szabó-LórántCuki lett a tok a kiscicámról!!! Kösziiii <3
Kata NaposFantasztikus munka és precíz, úgy lett elkészítése ahogy én gondoltam. Szuperek vagytok. ☮️🤘🚴
Tőre ZoltánBomba jó lett, köszönöm nektek!!! :*
Klaudia VadászAnnyira szép munka, végre olyat kaptam amit szerettem volna... Máshol sajnos silány munkát kaptam, sok pénzért. Nagyon tetszik ❤
Szilvia OláhNagyon csúcs lett - full csajos! :) örökhála<3
Kiss-Bús Csengeimááádoooooom!!!!!!!!! :DD
Szabó HannaVillámgyorsan elkészült a tokom a kisfiam képével, és a tervező használata is meglepően egyszerű volt, szupi az oldal! :)
Szabó-Lóránt OrsolyaCuki lett a tok a kiscicámról!!! Kösziiii <3
Napos KataFantasztikus munka és precíz, úgy lett elkészítése ahogy én gondoltam. Szuperek vagytok. ☮️🤘🚴
Zoltán TőreBomba jó lett, köszönöm nektek!!! :*
Vadász Klaudia