Apple iPhone XS adatkábel Prémium Lightning USB fehér leírása
- USB töltő és adatkábel
- Nem törik, gubancolódik
- Prémium anyagminőség
- Szinkron támogatás a töltéshez és az adatátvitelhez
- Maximális áramerősség 2.4A
- Négymagos ónozott oxigénmentes rézmaghuzal
- Szín: fehér
- Hossz: 100 cm
- iPad, iPhone és iPod kompatibilis
- Lightning kábel
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Apple iPhone XS adatkábel Prémium Lightning USB fehér
Tervezés nélkül
2.490 Ft/db
Választható szállítási módok

GLS házhozszállítás
1.890 Ft

FOXPOST-Packeta group automatába
990 Ft

Mpl házhozszállítás
1.990 Ft

Mpl postapont
1.490 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Apple iPhone XS adatkábel Prémium Lightning USB fehér leírása
- USB töltő és adatkábel
- Nem törik, gubancolódik
- Prémium anyagminőség
- Szinkron támogatás a töltéshez és az adatátvitelhez
- Maximális áramerősség 2.4A
- Négymagos ónozott oxigénmentes rézmaghuzal
- Szín: fehér
- Hossz: 100 cm
- iPad, iPhone és iPod kompatibilis
- Lightning kábel
Általános szavatossági kötelességeinken felül önként vállalt jótállás:
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
Led UV nyomtatás esetén: 6 hónap kopásgarancia!
imááádoooooom!!!!!!!!! :DD
Hanna SzabóVillámgyorsan elkészült a tokom a kisfiam képével, és a tervező használata is meglepően egyszerű volt, szupi az oldal! :)
Orsolya Szabó-LórántAnnyira szép munka, végre olyat kaptam amit szerettem volna... Máshol sajnos silány munkát kaptam, sok pénzért. Nagyon tetszik ❤
Oláh SzilviaNagyon csúcs lett - full csajos! :) örökhála<3
Csenge Kiss-BúsCuki lett a tok a kiscicámról!!! Kösziiii <3
Kata NaposFantasztikus munka és precíz, úgy lett elkészítése ahogy én gondoltam. Szuperek vagytok. ☮️🤘🚴
Tőre ZoltánBomba jó lett, köszönöm nektek!!! :*
Klaudia Vadászimááádoooooom!!!!!!!!! :DD
Szabó HannaVillámgyorsan elkészült a tokom a kisfiam képével, és a tervező használata is meglepően egyszerű volt, szupi az oldal! :)
Szabó-Lóránt OrsolyaAnnyira szép munka, végre olyat kaptam amit szerettem volna... Máshol sajnos silány munkát kaptam, sok pénzért. Nagyon tetszik ❤
Szilvia OláhNagyon csúcs lett - full csajos! :) örökhála<3
Kiss-Bús CsengeCuki lett a tok a kiscicámról!!! Kösziiii <3
Napos KataFantasztikus munka és precíz, úgy lett elkészítése ahogy én gondoltam. Szuperek vagytok. ☮️🤘🚴
Zoltán TőreBomba jó lett, köszönöm nektek!!! :*
Vadász Klaudia